Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Fudbal

06. 08. 2017. Niš

Autor: Aleksandar Đokić Izvor: City Radio

Prva tri boda za Radnički u Zemunu

Fudbaleri Radničkog ostvarili su prvu pobedu u novoj sezoni pošto su kao gosti pobedili Zemun sa 2:1.

U trećem kolu Super lige Srbije fudbaleri niškog Radničkog savladali su Zemun sa 2:1. Utakmica je praktično bila rešena u prvih 10 minuta, pošto je već u sedmom minutu Lazar Arsić doveo niški klub u vođstvo od 1:0. Samo tri minuta kasnije sviran je penal za Nišlije, pa je Arsić ponovo bio precizan ovog puta sa bele tačke.

U 35 minutu domaćini su iskoristili šansku, pa je Nemanja Vučić smanjio rezultat na 2:1.

Sa ovim rezultatom otišlo se na odmor a ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat utakmice, s obzirom na to da u drugom poluvremenu domaćini nisu uspeli da dođu do izjednačenja, pa je tako Radnički u novoj sezoni Super lige Srbije uknjižio prva tri boda.

Niški klub već 9. avgusta očekuje novo gostovanje, gde će igrati protiv Mačve od 18 sati.