Home  |  Sport  |  Fudbal  |  Radničkom bod na Banovom brdu, besplatno na Mladost
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Fudbal

21. 08. 2017. Niš

Autor: Aleksandar Đokić Izvor: City Radio

Radničkom bod na Banovom brdu, besplatno na Mladost

Niški Radnički odigrao je nerešeno kao gost sa Čukaričkim (0:0). Fudbaleri Radničkog nisu blistali u 1. poluvremenu. U drugom su bili konkretniji ali nisu uspeli da “donesu” sva tri boda u Niš.

Tokom celog prvog poluvremena, Nišlije su bile podređene na terenu, pa je beogradski klub stvarao prilike, međutim golman Radničkog Mladen Živković nije dozvolio domaćinu da dođe do gola. O konfuziji niškog kluba govori i podatak da su tek u 39. minutu uputili prvi šut ka golu protivnika, ali van okvira. Usledila su još dva pokušaja fudbalera Radničkog, ali bezuspešno, pa se na poluvreme otišlo bez golova.

U drugih 45 minuta Nišlije su postale konretnije, pa su posle nekoliko minuta uputili prvi šut ka golmanu domaćina. Ubrzo su uzvratili domaćini, takođe bez uspeha. U nastavku, timovi su bili izjednačeni, ali je utakmica ipak završena bez golova.

Radnički sada ima 10 bodova na tabeli  i utakmicu manje.

Nišlije će u sredu ugostiti upravo Mladost iz Lučana u zaostalom meču 2. kola Super lige Srbije. Rukovodstvo Radničkog objavilo je na sajtu kluba, da će ulaz za ovu utakmicu koja se igra na “Čairu” od 18 sati biti besplatan, a već u nedelju Radnički dočekuje Radnik iz Surdulice.