Home  |  Sport  |  Fudbal  |  Posle remija sa Surduličanima, Radnički 5. na tabeli
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Fudbal

26. 08. 2017. Niš

Autor: I.P. Izvor: City radio

Posle remija sa Surduličanima, Radnički 5. na tabeli

U veoma neizvesnoj sportskoj predstavi, pred oko 2500 gledalaca, Radnički je odigrao nerešeno sa Radnikom iz Surdulice 2-2.

Prvi gol za Nišlije postigao je Arsić posle 15 minuta igre da bi gosti izjednačili samo 4 minuta pre kraja prvog poluvremena, posle greške u odbrani, a gol je postigao Ivanović. Na početku drugog poluvremena Radnički je ponovo došao u poziciju da odnese pobedu, posle gola koji je postigao Pavkov u devetom minutu nastavka.

Nakon vođstva, Nišlije su zastale i uglavnom pokušavale da sačuvaju prednost, što su gosti iz Surdulice iskoristili i petnaestak minuta pred kraj meča izjednačili na konačnih 2 - 2, a gol je postigao Purović.

Radnički se za sada nalazi na petom mestu Super lige sa 14 bodova, koliko imaju i Voždovac i Spartak, dok se na drugom mestu nalazi Vojvodina sa 15, koliko ima i Crvena Zvezda na vrhu tabele.